среда, 17 января 2018 г.

12 січня відбулося засідання педагогічної ради ліцею, присвячене підсумкам роботи ДНЗ «НПАЛ ЧО» у І семестрі 2017-2018 н.р. Через Skype зв’язок до педагогічного колективу ліцею звернувся директор НМЦ ПТО В.В. Гріненко, який розповів про перспективи розвитку системи професійно – технічної освіти та створення на базі ліцею навчально – практичного  центру з підготовки електрозварників ручного зварювання.
Директор Лосина М.П.  ознайомив колег із матеріалами  збірника інформаційно – аналітичних матеріалів за підсумками діяльності закладів професійно – технічної освіти області у 2017 році та проаналізував роботу Ніжинського професійного аграрного ліцею.

Про підсумки роботи ліцею та результати навчальних досягнень учнів із професійно – теоретичної, професійно – практичної, загальноосвітньої підготовки та виховної роботи   у І – му семестрі 2017-2018 н.р. доповіли заступник директора з НВР Корж С.І., методист Рибак О.М., заступник директора з НВР Карпенко Л.Г. Був зроблений висновок, що І семестр 2017 – 2018 н.р. хоча і був  напружений, але водночас і плідний. Разом із значними досягненнями є позиції, над якими потрібно наполегливо працювати.

Комментариев нет:

Отправить комментарий