понедельник, 5 июня 2017 г.

 Відбулося чергове засідання педагогічної ради ліцею, присвячене темі «Запобігання проявам антисоціальної поведінки в учнівському середовищі і шляхи їх подолання». Адже останнім часом усе більшої активності набуває проблема підліткової агресивності . Саме це явище породжує тенденцію до насилля в учнівському середовищі. Педагогічний колектив переглянув та одговорив відео репортаж про жорстоке побиття чернігівської школярки Поліни Малоштан, яке відбулося 2 квітня 2017 року біля Мегацентру. Заступник директора з НВР Карпенко Л.Г. зробила аналіз результатів опитування учасників події про причини виникнення агресивної поведінки у молоді та накреслила можливі шляхи її подання.
          Психолог ліцею Наталія Володимирівна Музиря познайомила колег з методами арт – терапії, які є не тільки покращують психологічний стан людини, а і знижують її агресивність.
     Для того щоб на практиці побачили та відчули на собі методи арт терапії Наталія Володимирівна провела арт-терапевтичну вправу на профілактику професійного вигорання. Учасники об’єднались у три команди. На аркушах паперу потрібно було намалювати образ «вигорівшого» педагога, а потім перетворити його за допомогою колажу на щасливу людину. Дуже приємно і цікаво було спостерігати за згуртованою роботою команд, бачити задоволені посмішки і взаєморозуміння.
Бо саме у спільній роботі ми стаємо командою!
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий