четверг, 18 мая 2017 г.

Методична майстерня
Ніхто не може навчитися у людини, яка не подобається
Ксенофонт
         Нажаль, переважна більшість  педагогів не  задумуються про свій імідж. А даремно. Для викладачів, чия діяльність реалізується головним чином у спілкуванні з людьми, проблема іміджу має особливо важливе значення.  
  Позитивний імідж – це професійні вимоги, які ставить суспільство до сучасного педагога,  це своєрідний інструмент, що допомагає вибудовувати відносини з оточуючими.
            Образ педагога мусить надихати. Як би не був професійно підготовлений учитель, він просто зобов'язаний постійно вдосконалювати свої особистісні якості, створюючи, таким чином, власний імідж.
         16 травня 2017 року  на засіданні методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки була проведена методична майстерня  на тему «Імідж сучасного педагога». Методист ліцею Рибак Олена Миколаївна розповіла колегам, що під цим терміном  треба розуміти не тільки візуальний, зоровий образ, а і спосіб мислення, дій, учинків, уміння спілкуватись, мистецтво говорити й особливо слухати. Під час виконання запропонованих вправ викладачі визначали фактори, які впливають на створення іміджу педагога з точки зору батьків, учнів, адміністрації та ЗМІ; з’ясували, які  позитивні риси повинен мати  педагог; у  «чарівному магазині» продали  ті позитивні якості, що мали у великій кількості і купили ті, яких бракує.
Колеги зробили висновок, що виховати “крилату” дитину,  може тільки “крилатий ” педагог, виховати щасливу дитину – тільки щасливий, а сучасного – тільки сучасний!


Комментариев нет:

Отправить комментарий